H A K K I M I Z D A
       Restaurantımız ilk olarak 1957 yılında un değirmeni olarak kullanılmış ve adını buradan almıştır. Yaklaşık 20 yıl değirmen olarak kullanıldıktan sonra suyunun ve bulunduğu ortamın doğallığı, yeşilin her tonunun bulunması ve huzur veren ortamı nedeniyle restaurant haline getirilmesi düşünülmüş ve ilk olarak piknik yeri olarak tasarlanmıştır. Zaman içinde gelen talepler ve beklentiler doğrultusunda bugünkü halini almıştır.

       Denizli - Acıpayam - Antalya Karayolu güzergâhı Kayhan Beldesinde bulunan Restaurantımız Denizli şehir merkezine sadece 4 Km. mesafededir. Denizli ‘nin Cankurtaran zirvelerinden Gökpınar ’a akan pırıl pırıl sularının kullanıldığı Alabalık Üretme Çiftliğimizde standartlara uygun, denetimli, hijyenik koşullarda profesyonel ekiplerimizle ürettiğimiz balıklarımız, 20 000 m2 bir alana kurulu olan restaurantımızda yaz ve kış boyunca sizlerin damak zevkine sunulmaktadır. Yaklaşık 5 dönümlük bir alanda kurulu bulunan Alabalık Üretme Çiftliğimizde 32 adet havuzda yaklaşık 400 000 civarında Alabalık bulunmaktadır. Yüksek kalite standartlarının kullanıldığı Üretme Çiftliğimizde ürettiğimiz balıklar canlı olarak restaurantımıza getirilmekte ve müşterilerimizin arzu ettiği şekilde ister ızgara, ister kiremitte pişirilerek sunulmaktadır.

       Restaurantımızda kapalı alan olarak 400 kişilik ve 700 kişilik iki adet salonumuz bulunmaktadır. Gerek a la carde olarak, gerekse düğün, sünnet ve özel toplantılarınız için kapalı alan olarak aynı anda toplam 1100 kişiye hizmet veriyoruz. Yazlık olarak yeşilin her tonunu görebileceğiniz bahçemizde; havuzlar ve şelaleler arasında serin, huzur veren bir ortamda 1500 kişilik a la carde ve ayrıca 2000 kişilik düğün, sünnet ve özel toplantılarınız için aynı anda hizmet veriyoruz. Sıcak ve ara sıcak yemeklerimizin, soğuk mezelerimizin, tatlılarımızın tadına varmak ve bu nezih ortamı yaşamak istiyorsanız uğrayacağınız tek adres Değirmende Canlı Alabalık Restaurant olacaktır. Ayrıca restaurantımıza ait 1000 araçlık otopark, birisi kapalı alanda olmak üzere 4 adet çocuk parkı ve hayvanat bahçesi bulunmaktadır.

       Gün içerisinde yaşadığınız stres ve yorgunluğu atmak, ailenizle birlikte çocuklarınızın da hoş vakit geçirebileceği tek adres yine Değirmende Canlı Alabalık Restauranttır. Restaurantımız hakkında ayrıntılı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak, düğün, sünnet ve özel toplantı gibi organizasyonlar ve fiyatlarımız için lütfen bizi arayınız. Bu muhteşem atmosferi görmeniz ve lezzetli menülerimizi tatmanız için sizleri mutlaka bekliyoruz.

Profesyonel aşçılarımızın hazırlamış olduğu enfes lezzetlerimiz, yeşillikler içerisindeki doğal ortamımız, uzman kadromuz ile 365 gün daima hizmetinizdeyiz. 2 adet kapalı salonumuz ve 2 adet açık bahçemizde sünnet, düğün, şirket ve grup yemekleri ve her türlü özel toplantılarınızda hizmetinizdeyiz. Doğum günü kutlamaları, evlilik yıldönümü yada çok özel bir yemek öncesi rezervasyon yaptırabilirsiniz. 
ayrıntılı bilgi  ayrıntılı bilgi ayrıntılı bilgi 
   (c) 2014 Developer & Design Nejat Karasakal - Her hakkı saklıdır. Sitede kullanılan tüm görsel materyaller Nejat Karasakal 'dan yazılı izin alınmadan kullanılamaz.