Ö Z E L   T O P L A N T I L A R
       Düğün, sünnet ve her türlü özel toplantınızı gerçekleştirebilmeniz için restaurantımız 20 000 m2 bir alan üzerine kurulmuştur. Gerek alacarde, gerekse
özel toplantılarınız için güleryüzlü ekibimizle yaz ve kış sürekli hizmetinizdeyiz.

       Restaurantımızda kapalı alan olarak 400 kişilik ve 700 kişilik iki adet salonumuz bulunmaktadır. Gerek a la carde olarak, gerekse düğün, sünnet ve özel
toplantılarınız için kapalı alan olarak aynı anda toplam 1100 kişiye profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. 700 kişilik üst kat salonumuzda müzikli eğlenceleriniz için kullanabileceğiniz büyük bir de pist bulunmaktadır. Üst kat salonumuzda sıkışık olmayan bir masa düzeni sayesinde ferah ve geniş bir ortamda en mutlu günlerinizi dostlarınızla birlikte paylaşabilirsiniz.

       400 kişilik alt kat salonumuzda cephe uzunluğunda akvaryum ve içerisinde canlı alabalıklar bulunmaktadır. Akvaryum ışıklandırmalarla geceleri oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Ayrıca akvaryum boyunca duvarları kaplayan yeşillikler ve cam kaplama tavanı ile oldukça hoş bir atmosfer oluşturmaktadır.

       Çocuklarınız içinde 1 adedi alt kat kapalı salonumuzda , 3 adedi açık alanda olmak üzere 4 adet oyun parkı mevcuttur. Çocuklarınız oyun parkında eğlenirken siz de bu güzel atmosferin ve leziz yemeklerimizin tadını çıkartabilirsiniz.

       Yazlık olarak yeşilin her tonunu görebileceğiniz bahçemizde; havuzlar ve şelaleler arasında serin, huzur veren bir ortamda 1500 kişilik a la carde ve ayrıca 2000
kişilik düğün, sünnet ve her türlü özel toplantılarınız için aynı anda hizmet veriyoruz.

       1 adedi alt kat kapalı salonda, 3 adet de bahçede olmak üzere toplam 4 adet çocuk parkı ve hayvanat bahçesiyle çocuklarınız hem eğlenecek, hem de hoş vakit geçirebileceklerdir. Ayrıca 1000 araçlık otoparkımızla araç park yeri sıkıntısı yaşamayacaksınız. Lütfen özel toplantı fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Profesyonel aşçılarımızın hazırlamış olduğu enfes lezzetlerimiz, yeşillikler içerisindeki doğal ortamımız, uzman kadromuz ile 365 gün daima hizmetinizdeyiz. 2 adet kapalı salonumuz ve 2 adet açık bahçemizde sünnet, düğün, şirket ve grup yemekleri ve her türlü özel toplantılarınızda hizmetinizdeyiz. Doğum günü kutlamaları, evlilik yıldönümü yada çok özel bir yemek öncesi rezervasyon yaptırabilirsiniz. 
ayrıntılı bilgi  ayrıntılı bilgi ayrıntılı bilgi 
   (c) 2014 Developer & Design Nejat Karasakal - Her hakkı saklıdır. Sitede kullanılan tüm görsel materyaller Nejat Karasakal 'dan yazılı izin alınmadan kullanılamaz.